212 217 0 626 info@traffickurye.com

Bizden Haberler

Bizden Haberler
Haziran 2017 itibariyle Anadolu Sigorta sağlık poliçesi ile tüm çalışanlarımızın sağlığını güvence altına aldık.
devamını oku
Sosyal Sorumluluk
Traffic Kurye ailesi olarak, doğudaki çocuklarımıza kırtasiye malzemeleri ve kitap gönderdik. Onların dünyası genişlesin, mutlu bir anı paylaşalım diye.
devamını oku
Sevgililer Günü Özel Dağıtımı
14 Şubatta yaklaşık 1000 sevgiliye çiçeğini 5 saat içinde özel araçlar ile biz ulaştırdık.
devamını oku
2017 Posta Hizmetleri Çalıştayı
Şirketimiz; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Haberleşme Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen, KARİD (Türkiye Kargo, Kurye ve Lojistik İşletmecileri Derneği) ve PTT A.Ş. katkılarıyla 27-28 Ocak 2017 tarihinde ANTALYA’da gerçekleştirilen Posta Hizmetleri Çalıştayı’na katılmıştır. Çalıştayda, Haberleşme Genel Müdürü Sn.Ensar KILIÇ Bey’in Başkanlığında iki gün süreyle sektörün temsilcileri ile birlikte sektörün sorunları, çözüm önerileri ve sektörün geleceğe yönelik beklentileri değerlendirilmiştir.
devamını oku
Posta Hizmetleri Yetki Belgesi
2014 Eylül ayında başvuru yapmış olduğumuz Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından, “Posta Hizmetleri Yetki Belgesi” 01.12.2014 tarihinde şirketimize verilmiştir.
devamını oku
Bölgesel Acente Toplantısı
2014 yılında 6 bölgede “Bölgesel Acente Toplantısı” gerçekleştirildi. Bu toplantıda Türkiye’nin farklı illerinden gelen Acentelara “Traffic Mobile” programı ile bilgi verildi, geliştirmeler aktarıldı.
devamını oku
Bowling Turnuvası
2012 Yaz Ayında Cevahir Alışveriş Merkezinde, Şirket Bowling Turnuvası yaklaşık 50 personelin katılımı ile düzenlendi.
devamını oku
Eğitim Toplantısı
2012 yılı Nisan ayında, Kuşadası Fantasia Hotel’de, Türkiye’deki tüm acenteların katılımı ile eğitim toplantısı düzenlendi. Bu toplantıda “Traffic Mobile” programı ile ilgili eğitimler verildi. 3 gün süren bu toplantı Üstün Dökmen’in “İletişim- Başarı Sırları” semineri ile son buldu.
devamını oku